Hit enter after type your search item

Bird Cage Liners – הטובים, הרע, והפשוט ממש רעים

/
/
/
59 Views

נראה שהשאלה הזו תמיד צצה כשחובבי ציפורים רק מתחילים בטיפול ושמירה על חבריהם בעלי הנוצות. באיזה תוחם כלוב עדיף להשתמש? מהי השיטה הזולה ביותר, ואיזו הבטוחה? יש כל כך הרבה מוצרים (חלקם מטעים) שזה בהחלט יכול להוביל אותך לכיוונים לא ברורים, שלא לומר, שעלולים להיות מסוכנים. בואו נפריד את העובדה מהבדיה.

כאשר אתה מחליט לראשונה באיזה סוג של אניה להשתמש, שקול את הכלוב שלך. האם המגש הוא צורה מוזרה? האם לכלוב שלך יש רשת כדי למנוע מהציפור שלך לעקוב אחרי הקרקעית? האם הציפור יכולה להגיע לתחתית, אפילו עם השבכה? התשובות לשאלות אלו יעזרו לקבוע איזה סוג של אניה מתאים ביותר למצב שלך. אתה רוצה לבחור אניה שניתן לבדוק בקלות, מכיוון ששינוי בלשלשת הציפורים שלך יכול להיות אינדיקטור למחלה. אתה רוצה לבחור מוצר שיקל לראות את העקביות, הצבע, הצורה ומספר הגללים. אתה גם רוצה תוחם שיהיה קל לתחזוקה, ולא יאפשר לגללים, מים או חומרים מבולגנים אחרים לחדור ולגרום לבעיות עובש פוטנציאליות.

המצעים הנפוצים בשוק כיום כוללים:

מצעי קלחי תירס אמנם משווקים לעתים קרובות עבור חיות מחמד וציפורים במיוחד, אך עלולים לגרום לסכנה גדולה יותר מאשר לנזק. בגלל שהוא כל כך סופג, זה יכול בקלות להתעצב. לאבק שמגיע יחד עם קלח התירס יש גם פוטנציאל ליצור בעיות נשימה אצל ציפורים רגישות. אם לציפור שלך יש בכלל גישה לתחתית הכלוב שלו, קלחי תירס עלולים להוות סכנה אם הציפור שלך בולעת משהו ממנו בטעות.

קונכיות אגוז הן סוג מצעים נוסף שקל להשיג, ובשלב זה או אחר הומלץ כאישור לציפורים. קליפות אגוזי מלך בעת אכילה עלולות לגרות ולהדליק איברים, ולגרום לאי נוחות, או אפילו נזק פנימי. קליפות אגוזי מלך אינן מומלצות לעופות.

שבבי ארז יכולים להכיל מרכיבים ושמנים טבעיים רעילים לציפורים. הארומה הסמיכה שלהם עלולה לגרום לאי נוחות בדרכי הנשימה, ולגרום לתסמינים אלרגיים ולגירוי של מסלול העיכול. כל סוג של גילוח אינו אידיאלי גם עבור ציפורים 'ברודיות' או 'קננות'.

שבבי אורן בניגוד לארז אינם רעילים ומשמשים לעתים קרובות למדי כחומר קינון לציפורים. אנו ממליצים להשתמש בשבבי אורן לחומר קינון, אך לא בציפוי ציפורי כלוב רגיל לכלוב. גילוח יכול להגביר הורמונלי לפני עבור נקבות תוכים במיוחד אם יש להן גישה לשבבים. אם אוכלים, השפעת היבול היא דאגה נוספת. אם הציפור שלך מתרחצת, לא מומלץ לשבבים מכיוון שהם יכולים לקצור עובש בקלות.

המלטה קיטי שמעתי על מעט בעלים שמשתמשים בחוט קיטי בתחתית כלוב הציפורים. גורם האבק המקושר להמלטה בלבד הופך את השימוש בחוט קיטי לבעיה עצומה. המלטה מתגבשת מכילה מרכיבים כדי לגרום למלטה להתנפח, לפעמים עד פי עשרה מגודלה הרגיל, כך שאם נבלעת היא מהווה סכנה בריאותית עצומה לציפור שלך.

מוצרי נייר הם המנצחים לכאורה בכל הנוגע לציפוי כלוב. קל להשיג (שמעתי בעלים מקבלים את הנייר שלהם מהשכנים, קונים גלילי סוף מהעיתון המקומי שלהם, ומה שביניהם!) עיתון הוא כנראה הספינות הנפוצות ביותר. בארה"ב, כל העיתונים משתמשים בדיו מבוסס סויה, כך שזה בטוח עבור הציפור שלך במקרה שיש לה גישה לתחתית הכלוב שלו. למעשה, דיו מבוסס סויה הוא בעל תכונות אנטיבקטריאליות, כך שזו דרך בריאה לרפד את הכלוב ולהדוף חיידקים לא רצויים. יש לו גם סיכון קל לעובש, והוא קל לניקוי.

Cage Catchers עוד אלטרנטיבה בטוחה לציפורים בשוק שזוכה לאחרונה לשבחים רבים. הם פיסות נייר בעלות שעווה קלה בגודל מותאם אישית הנמכרות בגיליונות בגודל לבחירתך. אלטרנטיבה ידידותית לארנק לנייר, הם הופכים את ניקוי הכלוב שלך לקל וללא כאבים. לוכדי כלובים, כמו נייר, מכילים אפשרות מועטה לעובש ונותנים מעט הזדמנויות לחיידקים לא רצויים להתחמם.

לא משנה מה תחליט להשתמש, אנא רק וודא שמה שאתה משתמש בטוח עבור הציפור שלך. שמענו שהבעלים משתמשים כמעט בכל דבר בכלובים שלהם – ממגבות נייר, לרדיד אלומיניום (לא גדול!), ועד צמר שמחליפים ושוטפים מדי יום. מה שמתאים לכלוב שלך, לתקציב שלך ולציפור שלך זה מה שיתאים לך ביותר! אנו ממליצים ללכת ל-cage-catchers.com כדי לבדוק את קו המוצרים שלהם, או ליצור קשר עם העיתון המקומי שלך כדי לראות אם אתה יכול לעשות מציאה עבור חומרי המחזור שלהם, או אפילו לחמניות הסוף.Source by Kelli L

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved