Hit enter after type your search item

7 דברים שהחתול שלך רוצה שתדע

/
/
/
93 Views

אין זה מפתיע שחתולים הם כמה מחיות המחמד היקרות ביותר בארצות הברית. בין הקסמים המתוקים והאישיות האינטליגנטית שלהם, הם עשו הכל בשבילם. אבל מה אם היו כמה דברים שהחתול שלך רצה להגיד לך? הנה 7 דברים שאנחנו חושבים שהחתול שלך היה רוצה להיות בטוח שאתה יודע עליהם — היישר מפיו של החתול!

1. אני אוהב את החוץ, אבל אני אחיה יותר אם תשאיר אותי בפנים.

השטח בחוץ נראה יותר כמו בית הגידול הטבעי שלי, עם כל מיני פלאים שאפשר לחקור ולעקוב אחריהם. עם זאת, זה לא המקום הכי טוב בשבילי לחיות בו. האם ידעת שיש לי רק 2-5 שנים תוחלת חיים כשחי בחוץ? זה נורא קצר! עם זאת, אם תשאיר אותי בתוך הבית בחמימות ובטוב הלב של ביתך, אוכל לחיות עד גיל 17! מה שאומר שזה בערך 15 שנים נוספות של חיבוקים ונשיקות מתוקות ממני רק בשבילך.

2. אני מייאו רק בשבילך, לא בשביל חתולים אחרים.

חתולים לא צריכים למיאו על חתולים אחרים מלבד התקפי השריקה מדי פעם שאנו נקלעים אליהם כאשר אנו מרגישים מאוימים. אנחנו מיאנו רק אתכם, בני האדם! כשאנחנו חתלתולים, אנחנו מיאוים כדי לספר לאמא שלנו מתי אנחנו צריכים אוכל או קצת נוחות נוספת. כחתולים בוגרים, אנחנו לא צריכים מיאו אלא לדבר איתך כדי להגיד לך מתי אנחנו רעבים, רוצים להגיד שלום או אם משהו לא בסדר. וככל שתדבר איתנו יותר, כך נדבר איתך יותר!

3. אני צריך יותר ממזון יבש לחתולים, בבקשה.

אני לא רק נראה כמו נמר… גם אני צריך לאכול כמו אחד! בתור חתול, אני טורף אמיתי מה שאומר שאני צריך תזונה מבוססת בשר. כמובן, אני אוהב לאכול אוכל יבש ללגום במהלך היום, אבל זו לא התזונה הבריאה ביותר אם אני אוכל רק מזון יבש. אני נוטה יותר להשמנה ולסוכרת מאשר חבריי הפרוותיים שחיים על דיאטת מזון רטוב.

4. אני צריך שתבלה איתי זמן מרתק מדי פעם — אני משתעמם.

כשאתה יוצא לעבודה, אני עצוב! אני אוהב חברות. אם אין לי אחות או אח לשחק, אני צריך עוד יותר חברות. כשאתה חוזר הביתה, בבקשה אל תשחק בטלפונים שלך או תראה טלוויזיה. בלו איתי קצת זמן ותפעיל את החושים שלי! שחקו איתי עם כמה צעצועים של חתולים ותן לי קצת פעילות גופנית ובמקביל תן לנו הזדמנות להתחבר – רק בן אדם וחתול. אני לא רק אוהב אותך בגלל זה, אבל זה גם יעייף אותי קצת אז אני מוכן לשעת השינה.

5. ישיבה איתי יכולה לעזור להפחית את הלחץ שלך ואת הסיכון להתקף לב או שבץ.

האם ידעת שהבעלים עליי מקטין את הסיכון שלך לשבץ בשליש? זה נכון! הרוח הפרוותית הקטנה והמתוקה שלי יכולה לעזור להפחית את הלחץ והחרדה שלך וגם יכולה לעזור לרפא אותך עם הרטטים מהגרגרים שלי.

6. אל תכעסו עליי שאני מגרדת, אני חייבת לגרד!

כשאתה רואה אותי שורט ברהיטים שלך, זה לא בגלל שאני רוצה להרוס לך את הספה. אני באמת רק צריך מקום טוב שבו אוכל למתוח את הרגליים והציפורניים שלי החוצה! אני גם צריך להשיל כמה משכבות הטפרים החיצוניות שלי כשהן מזדקנות ושבירות. לפעמים אני מגרד דברים כדי לסמן את הטריטוריה שלי על ידי השארת סימני טפרים וריח. בבקשה אל תכעסו עליי, זה האינסטינקט שלי! דרך טובה לתקן זאת היא להשיג כמה עצים או עמודים מגרד. כך אני יודע שיש מקום בטוח שבו אני יכול להתמתח ולגרד על בסיס יומיומי.

7. זה שאתה קורא בשמי לא אומר שאני אבוא.

לא משנה איך חמוד שם החתול שלי כלומר, אתה יכול לקרוא לזה מיליון פעמים ועדיין אולי אמשיך לבהות מהחלון. תאמין לי, אני יודע את השם שלי. למדתי את זה מכל הפעמים שסיפרת לי את זה. בגלל שאני חתול, אין לי כפייה לציית אתה אוהב שפידו בשכנות עושה. אם תקרא לכלב, הוא יבוא בריצה מיד כי אתה גבוה יותר בהיררכיה. מבחינתי, כל זה לא משנה. אני זוכר הכל, מהפעם האחרונה שגרמת לי לקחת את התרופה המחורבנת הזו ועד הפעם השנייה שבה לקחת אותי לווטרינר. זה לא אומר שאני לא אוהב אותך, אני פשוט בוחר לעשות דברים בדרך שלי.

אני מקווה שהטיפים האלה לטיפול בחתול יעזרו לך להתקרב אל החתול הקטן שלך וגם יעזרו לחתלתול שלך לחיות את החיים הכי בריאים שהם יכולים כדי שיוכלו לבלות יותר זמן להיות בן לוויה עבורך.Source by Barbara Carmichael

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved