Hit enter after type your search item

10 דרכים קלות לגירוי נפשי של הכלב שלך

/
/
/
73 Views

כלבים זקוקים לגירוי פיזי יחד עם גירוי נפשי. למרבה הצער, בעלי חיות מחמד רבים נוטים להתמקד בהצעת הכלב שלהם ולהתעלם מהעברת חיית המחמד שלהם לגירוי נפשי נחוץ.

כלבים חסרי גירוי נפשי בהחלט ישתעממו וימצאו דרכים "לשעשע" את עצמם בהרגלים רעים כמו הרבה נביחות, יבבות, רדיפת זנב, לעיסה על דברים מלבד משחקי כלבים וחפירת חורים בחצר או, אפילו הגרוע ביותר, השטיח המועדף עליך.

בדומה לבני אדם המעניקים לצעירים שלהם גירוי נפשי מגיל צעיר, גם גורים חייבים להיות מעוררים נפשית. וככל שהגור שלך גדל, גירוי נפשי צריך להישאר מרכיב עקבי בחיי הכלב שלך.

ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול לעורר נפשית את כלבך, רובן אינן כרוכות בעלויות ניכרות. להלן מספר עצות חשובות:

אל תדבק בקורס אחד בעת טיול הכלב שלך

לטייל עם כלבך הוא תרגיל מצוין הן עבורך והן עבור כלב חיית המחמד שלך, אך זה יכול להיות משעמם אם תחזור על אותו מסלול מדי יום. לגוון את מסלול ההליכה שלך ולגלות שכונות חדשות ולשנות את הקצב שלך כאשר אתה יכול. עברו בפארק או ביער או טיילו לאורך אגם. הריח של סביבות שונות יסייע לגירוי נפשי של כלבכם. זה בנוסף מציע לחיית המחמד שלך משהו חדש לצפות בכל פעם שאתה יוצא לטיול.

לגרום לכלב שלך לעבוד בשביל פינוקים

הסתרת פינוקים לכלב שלך לגלות היא דרך נפלאה להגביר נפשית את חיית המחמד שלך. אתה יכול להתחיל על ידי כך לגרום לכלב שלך לבחור מי מהידיים הסגורות שלך מחזיקות את הפינוק. לאחר מכן, תוכל לשנות זאת על ידי הסתרת פינוקים בחלקים שונים של ביתך ולאחר מכן, לאזורים שמעבר לביתך, כגון החצר שלך או ליד גדר הגבול.

אתה יכול גם להיות יצירתי על ידי בניית קורסי הכשרה, שימוש בקופסאות ומכולות חזקות. הסתר את הפינוקים בתוך קורס ההכשרה ובתום התוכנית. מציאת פינוקים תהיה בסופו של דבר מהנה יותר ובדיקה עבור הכלב שלך.

ארגן תאריכי משחק לכלב שלך

הוצאת כלבך לסיבוב היא טכניקה יוצאת דופן של גירוי נפשי. הנופים והצלילים השונים שעוברת חיית המחמד המשפחתית שלכם לאורך כל הטיול יהפכו את הנסיעה ברכב למסקנה ומרגשת מאוד. אבל לראות כלבים אחרים אצל חברך הטוב בהחלט יגדיל את מצבו הרגשי והפסיכולוגי של הכלב. לך לאט כשאתה מציג את הכלב שלך בפני חברים חדשים פוטנציאליים, ותמיד תשים עין עליהם עד שאתה בטוח שהם מסתדרים טוב ביחד.

כלבים זקוקים לפעילות גופנית

למרות שהכלב שלך דורש גירוי נפשי, זה לא מעיד עלייך להקפיד על תרגילים שאינם דורשים מהכלב שלך פעולות פיזיות. אתה עדיין צריך ליהנות עם הכלב שלך ואתה צריך לקחת אותו לריצה או הליכה. עם זאת, ריצה או הליכה של הכלב שלך לעתים קרובות יכול להיות קצת משעמם. מלבד שינוי המסלול שלך, תוכל לבקש מחברים אחרים בביתך להצטרף אליך.

תן צעצועים אינטראקטיביים במהלך משחק

כלבים אוהבים לשחק עם הצעצועים שלהם. הם אוהבים כדורים וחפצים אחרים שהם יכולים לצוד ולרדוף אחריהם, ללעוס צעצועים, אביזרי משיכה יחד עם סלים וארגזים שונים. אבל אם אתה באמת רוצה לעורר את המוח של החבר הפרוותי שלך, אתה צריך לתת משחקים אינטראקטיביים, כגון אלה שמוציאים פינוקים או אוכל. המשחקים האלה עשויים מפלסטיק חזק ותוכלו להכניס פנימה לכיס. אם הכלב רוצה לקבל את האוכל או הפינוק, הוא צריך לגלגל את האף כשהוא משיק את האוכל.

סובב את הצעצועים בפועל של הכלב שלך או צעירים חדשים

בדיוק כמו ילדים, כלבים יכולים להתעייף מלשחק עם אותם משחקים כל יום. סובב את מספר הצעצועים של בעל החיים שלך על ידי החלפתם מדי פעם, או נסה לתת לכלב צעצוע חדש אחת לכמה שבועות. הדבר נכון במיוחד לגבי גזעי כלבים הידועים בטווחי הקשב הקצרים שלהם. הם משתעממים במהירות וכשזה יקרה, הוא ימצא דרכים לשעשע את עצמו ועלול ליהנות מהתנהגות הרסנית.

הביאו את הכלב שלכם כשאתם מבצעים שליחויות

תביא את הכלב שלך אם אתה צריך ללכת לבית של חבר קרוב או אם אתה הולך לעשות קניות במכולת. הגדרה חדשה מדי פעם היא מה שהכלב שלך דורש כדי לחזק את נפשו ולהגביר את רוחו. רק לדאוג לכלבים מותר במקומות אליהם עליכם להגיע, ולעולם אל תשאירו את הכלב שלכם במכוניות ובמשאית כדי לחכות ביום חם או קריר באמת.

השתמש באימון ציות קל

אין צורך ללמד את כלבך פקודות מורכבות. לימוד חיית המחמד שלך את היסודות כגון "שב", "הישאר", "שכב", "בוא לכאן" ו"נענע "יהיה גורם התחלתי מצוין. לימדת כלבים אלה את הפקודות הבסיסיות ובוודאי תעניק לו גירוי נפשי טוב.

לכו לאימון זריזות

אימון זריזות מספק לכלב שלך שילוב של גירוי פיזי ונפשי. צור קורס אימון זריזות/מכשולים על ידי שימוש במכולות עמידות, רמפות, מדרגות ניידות או מנהרות. הראה לכלבך את הצעדים שעליו לבצע ותגמל את כלב חיית המחמד שלך על ידי הסתרת פינוקים בתוך הקורס או מתן פינוקים בסיום קורס האימון.

בוא נלך לפארק הכלבים

פארקי כלבים הם אזורים מצוינים להביא את חברכם הקטן והפרווה. בדרך כלל מדובר במארז שבו כלבים יכולים לרוץ חופשי לגמרי בהנחיית אמהות ואבות חיות המחמד שלהם. מילה של זהירות: הכלב שלך עלול להיות המום לחלוטין מלראות כלבים לא ידועים אחרים ואנשים שונים בפארק הכלבים בפעם הראשונה. זו בהחלט תהיה הצעה טובה לשמור על הכלב שלך ברצועה אם זה הביקור הראשון שלו בפארק הכלבים.Source by Peter Jee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved