Hit enter after type your search item

קבל מבט מעיני ציפור על הרומן שלך לפני שאתה כותב אותו

/
/
/
76 Views

לאחר חקר טכניקות כמתאר. כתיבת ביוגרפיות דמויות וכתיבת פרק 1 שוב ושוב בכתיבת רומן, נכשלתי כישלון חרוץ בכל אחת מהן. אחרי שנים של נסיונות, לא התייאשתי בשום אופן. מהמחקר שלי. למדתי טכניקה שאני משתמש בה שאני קורא לה "לראות רומן לפני שזה קורה".

זה נכון! אפשר לעשות את זה! וכקורא רומנים, כנראה עשית זאת פעמים רבות. כשאתה מרים רומן, אתה קורא תקציר מרתק שלו בעטיפת האבק שלו. אולי הרומן עוסק בדמות שהיא בעצם לוזר. הניסיונות שלו להרוויח כסף הם כשלון עד שאישה שמדובבת את עצמה כ"ליידי לאק" מתקרבת אליו בבר ומבקשת ממנו לקנות לה משקה' והוא מסכים בעל כורחו, יודע עליה מחבריו ומהמר שהוא שלו. המזל של עצמו ישתנה כנראה לרעה!. בהתחלה, נראה שהדברים משתפרים כאשר הוא מוצג בפני המנהל והמנטור של הגברת, שמבטיח שדברים גדולים יקרו —- אם הוא מוכן לבצע "השקעה" נוספת. ההשקעה הזו היא בפוטנציאל של ליידי לאק כאמנית. ככל שהיא תקבל יותר הופעות, כך כולם ירוויחו יותר כסף. וכן הלאה.

האם הגיבור שלנו מבצע את ההשקעה הזו או לא? נניח שהגברת משנה את דעתה ועוזבת עם המנהל שלה. מזלו של הגיבור התפוגג והוא שוב מפסיד.

פרטים נוספים על הדמויות הראשיות כמו איך הן נראות ומה מניע את rhem. למה הם בחרו בגיבור שלנו? איזה מין בחור הוא? האם יש לו סיבה חזקה יותר לא להיות לוזר תמידי? מה קורה לו בפרק 1?

כדי לקבל שליטה טובה יותר על מה שקורה אחר כך. להכיר את הגיבור שלך מבפנים. האם הוא אגרסיבי או; מופנם?; אילו דברים מפריעים לו? מה מחזיק אותו ער בלילה ולמה?; מהם התחביבים, הפנטזיות שלו?; מה הוא רוצה עכשיו ולמה?; מה מונע ממנו להשיג את מה שהוא רוצה? רעיון?;;עצמו?; חבר הפך לאויב?

ערכו רשימה של תשובותיכם לשאלות למעלה.; שימו לב עד הסוף. בקש מהגיבור שלך לבחור אפשרות ולפעול לפיה. האם הוא מצליח ולמה או למה לא?

בסופו של דבר, יהיה לך מתווה רחב של הסיפור שלך הכולל את הגיבור שלך ואת הבעיה שמשנה את חייו. מה קורה אם הוא יפוטר מעבודתו המשרדית בגלל נטייתו להירדם ליד שולחנו לעתים קרובות מדי?; נוסף על כך, חשבונות נערמים לו והוא מגיש מועמדות נואשות לעבודה בחנויות מקומיות ובחנויות כלבו, ונכשל — עד שיום אחד, הוא נתקל בפקיד שמלביש כובע ומרמז בצחוק שהוא יהיה טוב יותר מאשר מניקין.; אז מציעה לו הפקידה העזה והוא נענה לאתגר. השכר לא גדול אבל הוא עדיף מכלום.; מה קורה לגיבור שהפך למניקין בסופו של דבר?

בעיקרון, רומנים עוסקים בדרך כלל באדם שנמצא בצרות. ייתכן שהחיים שלו/ה התנהלו בצורה חלקה עד שההפרעה הגדולה הזו קרתה והדברים כבר לא נורמליים. למה? מתי? איפה? אלו שאלות שיהיה צורך לענות עליהן תוך כדי כתיבה וחשיבה. לשים את עצמך במקום הגיבור שלך עשוי לעזור לך לענות על חלק מהשאלות הללו. בינתיים, אל תפחד ללכת על הפסקה, שחק עם האפשרויות ותראה לאן הן מובילות. תהנה עם זה ותמשיך[להתקדם[pluggingaheadSource by Dorothy Zjawin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved