Hit enter after type your search item

סוג שפעת העופות – זה בהחלט לציפורים

/
/
/
155 Views

אם אתה מקשיב לדיווחים בתקשורת ההמונים, אתה שומע הרבה על "מגיפת שפעת העופות" הקרובה, שכביכול תגרום הרס ואפשרויות קטלניות ברחבי העולם. אתה שומע שעלינו "להגן על עצמנו" מפני האסון הקרוב עם חיסונים.

האם כל זאת היסטריה של שפעת העופות -מתיחה או "העסקה האמיתית"? זה "בשביל הציפורים", וזו הסיבה.

רופאי בריאות שונים, בהם ד"ר שרי טנפני, רופאה אוסטאופתית מקליבלנד, אוהיו, חולקים על ההיסטריה.

אתרי האינטרנט שלה מראים שהיא חוקרת מדהימה של בעיות בריאות. היא פרסמה מספר תקליטורים, תקליטורי DVD וספרים לחנך אותנו בנושא חיסונים, על פריצות דרך רפואיות ועל מחלוקות רפואיות.

היא מסבירה שמדעני הנגיף העופות חוששים מכך שהם H5N1, וציפורים נודדות אחראיות כביכול על העברתו למדינות שונות.

דיווחים טוענים שנגיף זה הרג 100 בני אדם ברחבי העולם, על פי הדיווחים כתוצאה מדלקת ברקמת הריאה. הם טוענים כי יתכן ויתכן "העברה" בין אדם לאדם של וירוס זה (שלא קרה עם וירוס מסוג זה) ולכן עלולה להיגרם מגיפת שפעת.

דפוסי נדידה בפועל של מיני ציפורים אינם ידועים, והתפרצויות המדווחות לא עלו בקנה אחד עם ציפורים נודדות המגיעות למקומות ספציפיים.

ד"ר טנפני מאמין כי טקטיקת הפחד של שפעת העופות תועיל בעצם לשלוש קבוצות:

1) חברות תרופות כי הן ירוויחו מחיסונים ותרופות בשווי מיליארדי דולרים.

2) יצרני עופות עולמיים שישרדו את ההרג ההמוני של אוכלוסייתם הענקית של "ציפורים מעובדות, מהונדסות גנטית". החקלאים הקטנים ייאלצו לצאת מהעסק ו"החבר'ה הגדולים "ישלטו בשוק העופות העולמי.

3) הפוליטיקאים ישתמשו בהיסטריה זו כהזדמנות להסדיר עסקים שלמים, ליישם תוכניות חיסון המוניות ולהפעיל מדינת משטרה כתוצאה מהמגיפה, ולשחוק עוד יותר את החוקה האמריקאית.

במהלך מחקר החקירה של ד"ר טנפני בנושא חיסונים מממשלתנו, היא גילתה כי המרכז לבקרת מחלות (CDC) כתב תוכנית בשנת 2004 להגדלת מכירות זריקות שפעת.

תכנית זו כונתה "מתכון שבעה שלבים ליצירת ריבית וביקוש לחיסוני שפעת". תוכנית זו בת שבעה שלבים המליצה להשתמש בטלוויזיה ובדף המודפס כדי "לשכנע אנשים שהשפעת היא קטלנית" והדרך היחידה לשרוד היא לקבל זריקת שפעת!

הייתי בסופרמרקט המקומי בשנת 2004, שבו נאמר להמון אזרחים ותיקים זועמים שהאספקה ​​לחיסון שפעת אזלה, והם היו מוכנים להתחיל להתפרע.

הם חונו על ידי פרסומות טלוויזיה שאמרו להם, הם פשוט היו צריכים לצלם את זה או שאולי הם לא ישרדו את אותה עונת שפעת! (שְׁטוּיוֹת!)

אתה לא חושב שהממשלה שלנו משתמשת בטלוויזיה וברדיו ובמגזינים כדי לתמרן את דעתנו? תחשוב שוב, אזרח אמריקאי.

אבל התוכנית לא עבדה כמו כן בשנת 2005, ואנשים לא עמדו בתור כדי לקבל את זריקות החיסון שלהם. אז ה- CDC החליט להעלות hypes על האיום של שפעת העופות כדי לעורר את הציבור כדי לצלם ולגרום לממשלתנו להפריש יותר כסף כדי להתכונן למגיפה.

לא ייאמן, לא? אבל נכון. "מומחה", פיטר סנדמן, כתב את "תוכנית עשרת הצעדים" לפעולות ההיערכות של מגיפת המגיפה של ממשלתנו ותוכניתה להתמודד עם מקרה החירום עם הגעתו. זאת כדי ליצור פחד ציבורי ולהעביר את "הסיכון הבינלאומי" של שפעת העופות. מפחיד, לא!

יתרה מכך, תיאורו של ד"ר טנפני לתוכנית 10 השלבים הזו הוא שהיא תעורר את הציבור האמריקאי לקבל חיסונים כדי "להגן על עצמם מפני המגיפה הקרובה". כמה דוגמאות להלן:

השלב השני הוא מתוך "תוכנית 10 השלבים" הוא "אל תפחד להפחיד אנשים. תסעיר את כולם. הפחיד אותם".

השלב החמישי הוא "תן לאנשים מה לעשות. פחד לא מספיק. הם צריכים לעשות משהו פיזית לאחר שעוררו רגשית לסכנה. הם חייבים לקבל את החיסון!"

להלן תוכנית הבריאות שלנו פי 4 לאנשים:

1) חיזק את דעתך. אל תרשה לעצמך להיות קורבן של תעמולה. אל תפחד ואל תיבהל.

2) חיזק את גופך מפני כל וירוס. ד"ר ג'וזף מרקולה מעודד אותך לקבל את כל השינה שהגוף שלך צריך כדי להיות בריא, מתוך הבנה כי שינה עמוקה מזינה את המערכת החיסונית שלך.

הוא אומר שתזונה ואורח חיים בריא יעניקו לך סיבולת והגנה מפני חיידקים חיצוניים. פעילות גופנית נותנת אנרגיה ומחזקת את המערכת החיסונית.

שטיפת ידיים באופן קבוע נלחמת בחיידקים. הוא גם אומר לאכול הרבה שום כדי לבנות עמידות לנושאים בעייתיים. השתמש בתוספי מזון טבעיים. דגש על בריאות טובה!

3) חיזק את המידע שלך. תחשוב בעצמך. מחקר. חקור נושאים. אל תקבל כל מה שאתה שומע בטלוויזיה או ברדיו או במה שאתה קורא במגזינים כדי להיות אמת.

לעתים קרובות מדי זו התעמולה של הממשלה שלנו להונות אותנו לעשות מה שהם רוצים שנעשה. גלה מי ירוויח מהנושאים. אם יש לך ספק לגבי מה שקורה, עקוב תמיד אחר מסלול הכסף.

4) חיזק את אמונתך. כתבי הקודש מזהירים אותנו לא להונות שולל, במיוחד בימים אלה. גם אם אינך אדם הקורא תנ"ך, אתה יכול לראות כי עידן זה מאופיין בהטעיה מסיבית ופליזה.

ההייפ של שפעת העופות מיועד אך ורק לציפורים. אינך יכול לבסס מקרה למשהו המבוסס על שימוש מתמשך במילה "כביכול" ועל ידי התייחסות לתיאוריות כעובדות.Source by John Alquist

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved