Hit enter after type your search item

מה מעדיפים צבים אדומי-בטן של אלבמה לאכול?

/
/
/
71 Views

על צבים אדומי-בטן של אלבמה?

צב אדום-בטן של אלבמה (Pseudemys alabamensis) הוא בדרך כלל מין שנמצא אך ורק במדינת אלבמה. למעשה, זה זוחל המדינה הרשמי של אלבמה.

הראש, הצוואר והרגליים שלהם מסומנים לעתים קרובות עם הפשטה צהבהבה. וכפי שאפשר לנחש מהשם, לבטן שלהם, או פלסטרון, יש נטייה להחזיק עליה גוון אדמדם. יתכנו גם סימנים כהים מדי פעם.

הצבעים הללו עזים במיוחד אצל מתבגרים.

היכן ניתן למצוא צבים אדומי כרס של אלבמה?

לפני שנצלול לתוך מה אוכלים צבים אדומי-בטן של אלבמה, עלינו להבין תחילה את בית הגידול שלהם. באופן כללי, צב זה נהנה מתעלות מים מתוקים, אגמים, מפרצים ואדמות ביצות. בסך הכל הם מעדיפים מים רדודים יותר.

מין צב זה היה נפוץ פעם בכל החלק התחתון של מישור השיטפון של מערכת הנהר המובייל במחוזות בולדווין ומובייל, אלבמה. אולי לפעמים, עד צפונה עד לדרום מחוז מונרו.

אולם אתרי קמפינג ורכבי שטח כמעט הרסו את אתרי הקינון האחרונים הידועים שלהם בקנה מידה גדול. על פי הערכות, אורות מחנה, הפרעות אנושיות ורעש גבוה גורמים לכשל רבייה כבד.

מה אוכלים צבים אדומי כרס של אלבמה?

תגלו שצבים אדומי-בטן של אלבמה נוטים להעדיף תזונה צמחית.

בטבע:

סוגים אלה של צבים מכונים אוכלי עשב ומכיוון שהם נראים בדרך כלל בנהרות קטנים ובבריכות, יש להם נטייה להישאר עם צמחייה נמוכה, כולל:

צמחי מים, עשב צלופח, הידרילה, עשב בריכות מברשת וכו'.

אמנם, ידוע שהם אוכלים גם סרטנים, חרקים ודגים קטנים.

בבית:

למרות שהם נמצאים בסכנת הכחדה, צבים אדומי-בטן של אלבמה נראו להיות חיות מחמד מסיבות שונות.

כשחושבים על מה שהם אוכלים כחיות מחמד, תגלו שרוב אותם פריטים שנמצאים בטבע יכולים להיות חלק מתזונת צבים לחיות מחמד. אתה יכול להאכיל אותם:

תולעי אדמה, חסה, גזר, אזוב, מלפפונים, עגבניות, אצות, פירות וכו'.

חשוב לזכור שבדומה לרוב צבי המים, צבים אדומי-בטן של אלבמה לא תמיד מקבלים 100% מהרכיבים התזונתיים הדרושים במזון שהם אוכלים. בשל כך, זה חכם לעשות כמיטב יכולתך כדי לכלול תוסף מולטי ויטמין בארוחות שלהם.

בשבי, צבים אדומי-בטן של אלבמה יאכלו בקלות גם רבים ממזונות הצבים המימיים הנגישים למסחר.

עם זאת, תמיד עדיף שתספקו לצב חיית המחמד שלכם תזונה מגוונת ככל האפשר כדי להבטיח בריאות טובה ותזונה נכונה.

דברים שיש להימנע מהם כאשר מאכילים צבים אדומי-בטן של אלבמה?

כמו בכל חיית מחמד, עליך להבטיח שהצב האדום-בטן שלך באלבמה יהיה בריא ככל האפשר. בנוסף, אתה רוצה לוודא שמשק הבית שלך בריא ככל האפשר בו זמנית.

הנה כמה טיפים מועילים לאזן בין שני העולמות הטובים ביותר.

ללא מזון מטוגן: הימנע מלתת לצב שלך כל סוג של מזון שמן. ללא תפוחי אדמה מטוגנים, סופגניות, טבעות בצל וכו'.

ללא מזון ממותק: ללא ממתקים, שוקולד או סוג אחר של מזון ממותק. בנוסף להיותם לא בריאים עבור צב, מזונות מסוג זה נוטים להיות קשים ויכולים להוות סכנת חנק עבור החבר הקטן שלך.

ללא מאכלי חלב: למשל חלב, גבינה, חמאה וכו'. לצבים אין את האנזימים הדרושים לעיכול נכון של לקטוז.

אין שיתוף מזונות: הימנע משיתוף מזונות או חטיפים עם הצב שלך. צבים רבים, כמו רוב חיות המים, נושאים חיידקי סלמונלה. סלמונלה לא משפיעה עליהם כפי שהיא משפיעה על בני אדם.

בלי נשיקות: לא ברצינות, אל תנשק את הצב שלך. למרות שהם בהחלט חמודים בעודם צעירים או קטנים, הם נושאים סלמונלה והדבר האחרון שאתה רוצה הוא להיות חולה מהצב שלך.

ללא ידיים מלוכלכות: בכל פעם שאתה מטפל בצב שלך הקפד לשטוף את שתי ידייך היטב עם סבון אנטי בקטריאלי.Source by Johnny R Bravo

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved