Hit enter after type your search item

מדוע ציפורים עפות לתוך חלונות?

/
/
/
61 Views

צ'יקדי נוחת על הקרקע וחוטף חרק קטן לנשנוש. זה ממריא במהירות רק כדי להעיף מטפחת לחלון הקדמי שלך, ואתה שומע את ה"חבטה" הנוראה הזו.

למרבה המזל זה היה רק ​​להיט מבט. לאחר שנסוג לענף עץ סמוך כדי להתאושש, הגוזל מחזיר לעצמו את שכלו ועף לכיוון אחר. לציפור הקטנה הזו היה מזל. התנגשויות חלונות גורמות למותם של אלפים רבים של ציפורים מדי שנה.

זכוכית שקופה לחלוטין בלתי נראית לציפורים. במקום זאת, הם רואים השתקפויות של הסביבה שלהם, כמו עצים ושמים. או שהם מוצאים עציץ בית או חפצים מבריקים בתוך הבית שלך מאוד מעניינים, ועופים לעברם. אם תטיילו בביתכם ותביטו בהשתקפויות בחלונות שלכם, תראו אותם כפי שהציפורים שלכם רואות אותם.

עם זאת, אתה יכול למזער או אפילו לבטל בעיה זו על ידי תליית חפצים בתוך או מחוץ לחלון הזכוכית או הדלת כדי לשבור את השתקפויות אלה.

לפני כ-6 שנים עלה לי הרעיון להשתמש ברצועות נייר דבק ויניל (שם המותג 'Contact') המסודרות בדוגמה אלכסונית, כדי למנוע מציפורי הבר שלי לחבוט בחלונות שלנו.

ראשית, וידאתי שהזכוכית נקייה וללא כל שומן שעלול למנוע הידבקות. בחרתי נייר דבק ויניל בעיצוב עץ בצבע בהיר, שמצאתי בחנות ההנחה המקומית של Big Box. לאחר מכן מדדתי את החלון באלכסון מפינה לפינה, וחתכתי את הרצועה הראשונה שלי באורך הזה, בתוספת 3 אינץ' כדי לאפשר בזבוז. יש רשת על גב הנייר, אז מדידת רצועות בגודל 2 אינץ' הייתה משב רוח. אתה יכול להשתמש בכל רוחב שאתה רוצה, בהתאם לגודל החלונות שלך. עם זאת, אינך רוצה שהרצועות כל כך קרובות זו לזו עד שהן עלולות לטשטש את הנוף שלך.

את הפס הראשון שלי התחלתי בפינה העליונה של החלון והדבקתי את הפס לזכוכית החלון בקו ישר, המסתיים בפינה התחתונה הנגדית. גזרתי את נייר הדבק העודף ומדדתי לרצועה הבאה. שמירה על הרצועות בקו ישר קלה אם אתה מכין תבנית קרטון ברוחב הרצוי (בחרתי ברוחב של 2 אינץ'), וארוכה מספיק כדי להגיע מפינה לפינה בחלון שלך. השתמש בתבנית כמרווח כדי להבטיח מרחק אחיד מרצועה אחת לאחרת במקום קרטון, אולי תבחר להשתמש בפיסת עץ ארוכה ברוחב הרצוי.

המשך להוסיף רצועות באלכסון בכיוון אחד, ולאחר מכן התחל בפינה העליונה הנגדית וחזור. הדפוס הזה מזכיר לי בית כפרי אנגלי. אני חושב שזה מהווה תוספת מקסימה למראה הבית שלנו. הראות לא נפגעת עבורי, ואף ציפורים לא פגעו בחלונות שלנו מאז שהתקנתי את הטיפול הזה.

שטפתי את החלונות כרגיל, אבל ביד עדינה. עד כה הדפוס נשאר בטקט ועדיין נראה נהדר. הוא עבר גשם, שלג, גשם, רוחות, שמש לוהטת וחומרי ניקוי חלונות שונים.

פתרון נוסף הוא מדבקות החלון הדקורטיביות הנמכרות ברשת דרך ספקי ציפורי בר. המדבקות אינן נראות לנו, אך מחזירות אור אולטרה סגול כדי להזהיר את הציפורים. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים והם הרבה פחות אינטנסיביים מהאפשרות הראשונה.

עוד תרופה אפשרית אחת: האם אתה זוכר שעוות זכוכית? עידו. כילדים תמיד קישטנו את החלונות של סבתא שלי בשבלונות שעווה מזכוכית. מכיוון שהמוצר היה סוג של משחה לניקוי זכוכית, זה עבד טוב מאוד. יש הרבה שבלונות פלסטיק זמינות בחנויות יצירה ותחביבים. זו תהיה דרך מהנה עבור הילדים שלך לעזור להציל ציפורים.

אלו הן כמה דרכים למנוע ציפורים להתנגש בחלונות ובדלתות הזכוכית היפות שלך. השתמש בכל אחד מהם, או תחשוב מחוץ לקופסה והעלה כמה רעיונות יצירתיים שיעבדו עבור המצב הספציפי שלך.

ניתן להימנע מהתנגשויות איומות של חלונות אם אתה עושה מאמץ להבטיח שציפורי הבר בחצר האחורית שלך ימשיכו לעוף בבטחה!Source by Connie M Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved