Hit enter after type your search item

לסלק את גג הציפורים

/
/
/
180 Views

לבארי שדר הייתה בעיה. גללי הציפורים כל הזמן הפסיקו את פרויקטי הבנייה שלו. ומנקז את חשבון הבנק שלו. במאמר של מגזין הדברה טכנולוגית הדברה, שאדר, הבעלים של חברת הבנייה הכללית האחים טישלר, אומר כי גללי הציפורים השפיעו על היבטים רבים של העסק שלו. "גללי ציפורים נוטים לפגוע ברצינות בחומרי קירוי", אומר שאדר.

ואופיים החומצי של הגלילים לא היה הבעיה היחידה שלו. יונים, שאוכלות חצץ, היו עושות את צרכן על הגג והחומר הצואה שלהן סותם את הנקזים ויוצר בעיה גדולה עוד יותר: נביטה. תכולת החנקן הגבוהה של הגלילים הציעה סביבה מצוינת לצמיחת זרעים בקצב מואץ במערכת הניקוז. ללא אור השמש הצמחים מתים וסותמים את הנקזים. ברגע שהלכלוך מתייבש, זה מירוץ להוריד אותם מעל פני השטח כדי למנוע התדרדרות של חומרי הקירוי האורגניים ברובם. גללי ציפורים על אספלט וסיבי עץ לחוצים, הנמצאים בחומרי קירוי, יכולים להטחב.

ציפורים נושאות למעלה משישים מחלות, חלקן מהן יכולות להיות קטלניות. אלה שמבלים הרבה זמן בחוץ בעבודה באזורי בנייה נמצאים בסיכון גבוה לחלות באחת מהמחלות הללו מכיוון שסביבות מסוג זה מאוד אטרקטיביות לציפורים. מערבבים את החומר הצואה עם בריכות מים והמחלה הופכת לאוויר, מסננת דרך מערכות אוורור, נושמת על ידי עובדים ופטרונים וגורמת לבלגן רב לחברה.

עוד בלגן גדול? גורם האחריות. מינים מסוימים יכולים לייצר עד 1.5 קילוגרם של חומר צואה ביום אירועי החלקה ונפילה שכיחים מדי בימים אלה. עוברי אורח צנועים יכולים לעורר סירחון. רשות המעבר בניו יורק חויבה לשלם לאדם מיליונים לאחר שהחליק על גללי היונים במדרגות הרכבת התחתית. האם החברה שלך יכולה להרשות לעצמה תביעה של 6 מיליון דולר?

למרבה המזל, ישנן דרכים למנוע אסונות פוטנציאליים אלה. אנשים רבים, כמו שאדר, משתמשים בשיטות מזיקות ולא כל כך יעילות. הוא ניסה נחשים וינשופים, שפעלו רק כאשר הזיזו אותם כל הזמן, וזפת, שהרגה את הציפורים. מבחינת העלות והעבודה, הוא אמר, זה לא היה שווה את ההוצאה מאז שהציפורים חזרו.

שיטות קטלניות עשויות לפתור את הבעיה בטווח הקצר, אך זכור כי הריגת הציפורים מבטלת רק את אלה הנמצאים כרגע. להרוג אותם לא מוריד מהעובדה שהנכס שלך ידידותי לציפורים. הפיכת הסביבה לבלתי מושכת היא המפתח להיפטר מעופות לתמיד.

שיבוש הדפוס

התחלה טובה היא התקני סאונד קולי. הם מעבירים גלי קול בתדר גבוה במיוחד שהם מעבר לסף השמיעה האנושי הרגיל. הצליל מעצבן את הציפורים, ומרתיע אותן מאוכלסים באזורים במרחק שמיעה. טד ווילסון, מנהל המתקנים בחברת Gainesville Utilities, השתמש במכשיר דומה לזה באתר הבנייה שלו והיה מרוצה מהתוצאות.

במאמר מגזין Power Engineering, וילסון תיאר את הבעיה שלו עם היונים המתרוממות על קורות הפלדה באתר שלו. הריח והבלגן שהיונים גרמו שיבשו את ההתקדמות והטרידו את העובדים. אלה שלפניו עשו את הטעות של מכשירי שליטה על ציפורים גרועים ולא היה להם מזל להיפטר מהציפורים. אולם לאחר שהקים את המכשיר הקולי, היונים עזבו כמעט מיד.

הצבת קוצים בכל מקום אטרקטיבי לציפורים, כמו חוטים וקורות, תמנע מהם להתרווח. הדוקרנים מספקים משטח לא אחיד, מה שהופך את זה לא נוח לציפורים להקים חנות. ישנם גם ג'לים שבטוחים ליישם אותם על כל המשטחים. הג'ל הופך את המשטח לדביק, מה שמאלץ את הציפורים למקום אחר.

טקטיקות הפחדה

פחדים חזותיים הם דרך נוספת להיפטר מציפורים. לרוע המזל, אנשים רבים משתמשים במוצרים הלא נכונים או משתמשים במוצרים הנכונים בצורה לא נכונה, ורואים בהם לא יעילים. בלונים שמפחידים ציפורים עם עיניים הולוגרפיות יכולים לנוע עם הרוח וליצור אשליה של הציפורים שעוקבות אחריהן. עם הזמן, ניתן לשפר את האפקטיביות על ידי העברת בלונים אלה ברחבי הנכס.

יוצרי רעש קולי משתלבים עם הסביבה, דבר שאינו מעצבן את הפטרונים ויכול להפחיד את הציפורים. מכשירים קוליים משתמשים בהקלטות אמיתיות של שיחות מצוקה וטורפים כדי לעודד ציפורים למצוא "סביבה בטוחה יותר". שימוש בדברים כמו "יריות תותחים" פרופאן והתקנים להפקת קול מתוכנתים הם מעכבים מצוינים והם חסכוניים.

חומרים דוחים

הציפורים מוטרדות מהטעם של כימיקלים מסוימים. ישנם תרסיסים זמינים מסחרית המשתמשים במרכיבים שאושרו על ידי ה- FDA וגם ה- EPA שידוחים ציפורים אך ורק חומרים כימיים ששימשו לריחת מסטיק וממתקים במשך עשרות שנים. ריסוס חומר כימי על היבשה מעניק לציפורים תחושה דומה למה שבני אדם מקבלים כשהם נחשפים לריח של אקונומיקה. הוא אינו מזיק לחלוטין ונפטר מהציפורים.

שליטה נכונה בציפורים יכולה לחסוך לחברה שלך אלפי, אולי אפילו מיליוני דולרים בעלויות ניקיון, עבודה ותביעות. שימוש באחת מהשיטות הללו בפני עצמן בהחלט ישלח לציפורים מסר, אך השימוש בהן יחד עם מוצרים יעילים אחרים עשוי להפוך את הציפור שלך לחופשית לכל החיים. התייחסות למספר חושים היא הגישה הטובה ביותר להפוך את הציפורים פחות נוטות לקרוא לנכס הביתה.Source by Sharon Steed

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved