Hit enter after type your search item

כיצד קניית זוחלים למכירה יכולה לשנות את חייך

/
/
/
217 Views

רכישת זוחלים למכירה מסמלת את תחילתו של מסע אתגרים והתפתחות הן לחיות המחמד לזוחלים והן לבעליהם. בין אם מדובר בלטאות, פייתונים בכדור או צבי תינוקות, בחירה מבין הזוחלים הרבים הזמינים למכירה יכולה להניב פרסים מדהימים.

בעלות על בעל חיים מכל סוג שהוא, בלי קשר אם הוא זוחל או לא, יגיע עם שלב ההסתגלות שלו. רק בגלל שזוחלים אינם חיית המחמד המקובלת, עם זאת, אין זה אומר שהם לא יהוו בני לוויה ראויים. אם ההזדמנות להחזיק בזוחל מציגה את עצמה בפניך, קח את ההזדמנות ולמד דבר או שניים!

להלן רכישת זוחלים למכירה יכולה לשנות את חייך ואת הזוחלים הטובים ביותר למכירה שיש לקחת בחשבון.

הם ישנו את נקודת המבט שלך. אם מעולם לא היה בבעלותך חיות מחמד לזוחלים כיוון שהעדפת את חיות המחמד הפרוותיות והמחבקות במקום, יש לך הפתעה מתוקה. אתה עשוי להיות מופתע לגלות עד כמה חיות מחמד זוחלים מלאות חיבה ומלאות יכולות להיות בעצם. תחת הטמפרטורה הנכונה ובאווירה המתאימה, הזוחלים ישגשגו ויציעו לכם בידור ייחודי והערכה חדשה – ומתמשכת – לזוחלים. היכרות עם זוחלים כחיות מחמד משנה את תפיסת הזוחלים שלך ומקלה עליהם לאהוב.

אתה תהיה אובססיבי. האם פגשת פעם בעל זוחל שלא היה קצת אובססיבי לגבי הזוחל שלהם? כמובן שלא! הסיבה לכך היא שבני אדם נוטים ליצור קשר ייחודי עם זוחלים. למרות שטרם הוכח כי הזוחלים באמת יכולים לאהוב אותנו, אתה יכול להבחין בהתנהגותם מתי נוח להם ויותר סובלניים כלפיך. זה דורש סבלנות וזמן, אבל ברגע שתקבל אחיזה בשמירה על זוחל ותפתח את ההבנה ההדדית הזו, תרצה עוד!

הם ילמדו אותך יותר מהצפוי. כפי שציינתי קודם, סבלנות היא משהו שזוחל בהחלט ילמד אותך. מכיוון שרובם זקוקים לזמן להתאקלמות בסביבתם החדשה ולדרך ההתייחסות אליהם, חשוב לתת לזוחל מספיק זמן כדי להרגיש בנוח. משמעת יכולה לנבוע מבעלות על כל בעל חיים, אך הזוחלים, במיוחד, זקוקים לסוג הדיאטה והסביבה הנכונים (חום, לחות, אור וכו ') כדי לשגשג. כמו כן, על ידי כך שאתה צריך להקים את המתחם בעצמך, אתה זוכה להערכה על הקשר של בעל החיים להישרדות עם הטבע.

חיות מחמד הזוחלים הטובות ביותר לבעלות

כשאתם מחפשים זוחלים לחיות מחמד, אתם עלולים להיות המומים מהאפשרויות האינסופיות לכאורה. אם אינך בטוח היכן להתחיל, הנה כמה הצעות. פייתונים בכדור למכירה מגיעים באינספור מורפים. אם אתם מחפשים משהו ייחודי, בעל תחזוקה נמוכה ומתאים למתחילים- כל אחד מהפיתונים בכדור למכירה הם אופציה מצוינת. בניגוד למה שחלק מאמינים, אינך צריך להיות מטפל נחשים מומחה כדי להחזיק נחש. כל מה שאתה צריך זה הרבה מחקר והנכונות לקחת על עצמך אתגר מהנה.

תוכלו למצוא לטאות למכירה לאנשים בכל רמות הניסיון אך הדרקון המזוקן הוא אחד הפופולריים ביותר. אופים הסקרן והשובב מסייע לבעלים החדשים לרכוש ביטחון תוך טיפול והאכלה, במהירות. שוב, הם יכולים גם לשעשע בעלים מנוסים יותר. איגואנות יכולות להיות גם חיות מחמד של זוחלים, אך יש להשאיר אותן למטפלים מנוסים יותר.

אם יש לך מקום לזה, מצא לעצמך צב למכירה ורכוש בן זוג לכל החיים. הצבים ידועים באורך החיים שלהם וכאשר הם נשמרים מאושרים ובריאים, הצב באמת יכול לחיות מאות שנים. בין אם אתם קונים צב מבוגר או תינוק למכירה, תגלו שהזוחלים האלה הם בן לוויה מושלם, כל אחד עם אישיות משלו.

לאחר שתדע איזה זוחל הכי מתאים לך ולמשפחתך, התחל לעשות כמה שיותר מחקר על צרכיו. למד את דרישות הטמפרטורה והחימום שלה, התזונה הרגילה שלה, והאם היא אמורה לקבל טיפול תכוף או לא. ברגע שאתה סוף סוף בעל זוחלים, תבין מדוע כל כך הרבה אנשים לא יכולים לקבל מספיק. בעלי הזוחלים נמצאים בקטגוריה משלהם המוקפת בבעלי חיים אקזוטיים קשקשים, והם יודעים יותר מכולם עד כמה יכול להיות נהדר להחזיק בזוחלים. חלקם אפילו יכולים לקרוא לזה משנה חיים.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved