Hit enter after type your search item

כיצד לדעת אם זוחל חיית המחמד שלך אוהב אותך

/
/
/
190 Views

הייתי אומר שרוב הרפטולוגים אולי לא דואגים יותר מדי אם הזוחל שלהם אוהב אותם או לא. בדרך כלל יש להם אוסף לא מבוטל של נחשים, לטאות, צבים ואפילו צפרדעים. נראה שהם מטופלים היטב ברמה הפיזית ומוזנחים ברמה האישית. הזוחלים ידועים גם בשם "חיות מחמד אקזוטיות". סחר בזוחלים מזעזע ואנשים רבים כולל אני לא תומכים במסחר זה. בערך תשעים וחמישה אחוזים מבעלי החיים ימותו כשהם מועברים בצורה גרועה ולא מטופלים מספיק במסעם למדינות שונות וממנה.

כמו ילדים, בעלי חיים הם השתקפות של חיי הבית שלהם, ואושרם ושביעות רצונם תלויים במידה רבה בזמן האיכות שאתה מוכן לתת להם. הזוחלים הם יצורים עתיקים מאוד והם חוזרים דרך ארוכה בהיסטוריה. כל הזוחלים הם אקטותרמיים ולכן הם מגלים חיבה קצת אחרת מאשר חתול או כלב. בטבע הם כמעט יכולים לעצור את לבם מפעימות. יש להם את היכולת להאט את חילוף החומרים שלהם בחורף למצב תרדמה, זה ידוע גם בשם brumation.

יש לי לטאה לחיות מחמד מאז שהוא היה רק ​​בן שבועיים, הוא שובב ושמח שבע שנים. הוא מתנהג בדומה לכלב בהילוך איטי. הוא ביית, למשל כשאני מתקשר אליו הוא יגיב בדרך כלל בהפיכת גופו והסתכלות לכיוון הקול שלי. אני צריך לקרוא בשמו כמה פעמים לפני שהוא בא אלי. הזוחלים אינם דורשים להאכיל מדי יום. הם יכולים להימשך שבועות רצופים ללא מזון במיוחד אם הם נמצאים במצב שינה. איך אתה יודע שהזוחל שלך אוהב אותך?

הם ירגישו בנוח סביבך. אם בנית קשר מוצלח באמת הם יאפשרו לך להאכיל אותם ביד מבלי לנשוך אותך. זה האינדיקציה החזקה ביותר לכך שהם קיבלו אותך כידיד האמון שלהם.

כאשר חיית המחמד שלי רוצה תשומת לב הוא יוציא את ראשו מהמארז שלו ויצביע על כך שהוא רוצה לצאת לרוץ. כעת הוא החליט שהוא רוצה לאכול את הירקות הפירה שלו מכף פלסטיק פעם בשבוע. הרגל יוצא דופן זה התרחש לאחר שעבר ניתוח בטן לפני שנתיים להסרת גידול שומני. הוא מצפה לאכילה בכפית והוא יודע מתי אני מכין את האוכל שלו. אפשר היה לחשוב שהוא כמעט פסיכי.

הנחש שלי "טילי" נהג להסיר את המשקפיים כשהיא רצתה שתשומת ליבי תחנק את פניי בדומה למה שחתול עושה. היא תמיד הייתה בוחרת את הזמן הכי מביך לעשות את זה. מעולם לא התרחקתי ממנה. אהבתי את חיבתם בדם קר והרגשתי כבוד שחיית המחמד שלי אפשרה לי להיות כל כך קשורה אליהם. לא הרבה מטפלים בזוחלים יכולים לומר שהם היו כל כך קרובים לזוחל. בניית קשר אמין בינך לבין הזוחל שלך דורשת זמן, סבלנות ועקביות במיוחד עם הזוחלים. היפות האלה בדם קר ריתקו אותי במשך שנים רבות. ראיתי את תעלוליהם בטבע מתפעלים מהיכולת המדהימה שלהם לשנות צבע כל כך מהר ולעתים קרובות בגלל מצב הרוח שלהם והטמפרטורות השונות של היום. הם בעלי חיים מגוונים מאוד ומותאמים היטב להישרדות בטבע. כמטפל בזוחלים למדתי שלעולם לא תוכל להחזיק אותם, אתה חולק איתם את הזמן ואת התשוקה הנלהבת שיש לך. יש לי קשר נפלא עם לטאת המחמד שלי אבוט.Source by Greta Jourdane

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved