Hit enter after type your search item

חתולים סיביריים – המיתוס של החתול הנטול אלרגיות

/
/
/
69 Views

חתולים סיביריים כונו היפואלרגנים. מבחינתי זה נכון. ההגדרה של היפואלרגני נמוכה יותר באלרגנים, לא נטולת אלרגיה. כל חתול וחתול הוא שונה כמו כל אדם ואדם. יש לנו 5 חתולים רבייה כאן ב-Kings Choice Siberians וסירוס אחד פלוס חתלתולים לסירוגין. אני אלרגי מאוד (כוורות, אסטמה, אלרגיה וכו') עם בדיקת האלרגיה כדי להוכיח זאת. אני יכול לחיות עם 2, אין בעיות. כל כך הרבה, אני צריך תרופה קלה. אני רוחצת אותם כל 2 – 4 שבועות – אפשר לרחוץ סיבירים ולמעשה רבים נהנים מהמים, זה מסיר כל כמות קטנה של Fel d1 ואחרי שאני תמיד מפנק את עצמי בקבורת הפנים שלי בפרווה הנקייה והיבשה שלהם. בבית שלי, אין לי וילונות רק תריסים ושטיחים זורקים בלבד. אני גם לא נותן לחתולים שלי לישון בחדר השינה האישי שלי, כדי ליצור אזור פנוי. לבסוף, אני מטיל את חובת הפסולת על אחרים ומגלגל ארגזי פסולת נקיים בעצמי למקרה שאעשה זאת בסופו של דבר. עם כל זה, אני מסתדר. באופן זמני, עד שהחתלתולים יגיעו לבית – יש לנו 10. כרגע אני יושב כאן בסדר ומקליד את זה, באביב לא פחות, לא מוציא את עיניי כאילו הייתי בבית של מישהו עם חתול בית אחד בלבד. כל אדם וחתול שונים. אני אמנם מקבל גירוד קל כשציפורן של חתלתול נוקב בי, אבל הם צעירים מאוד ומכוסים ברוק של אמא. רק נגיעה של קרם בנדריל והוא נעלם.

שאבו, רחצו אותם והשקיעו בסיבירי גזעי ממש – לא חתול מחסה. בכנות, ספק רב אם סיבירים גזעיים נמצאים במקלטים. אם אתה מוכן לקחת תרופה מדי פעם ו/או קרם בנדריל לשריטות (בהנחה שאתה אלרגי מאוד כמוני) כדאי שתעשה טוב. לקוחות עם אלרגיות פחותות אומרים לי שאין להם תסמינים כלשהם. כפי שאמרתי, כל החתולים והאנשים שונים זה מזה. אנו מגדלים סיבירים מסורתיים בלבד. ההבדל בין מסורתי ל"לא" הוא שלאחרים יש גן צבעוני. הם קיבלו את זה איפשהו ברקע שלהם על ידי מעבר לסיאמי. אלה, אני נרתע מפני שאני לא רוצה להוסיף שום רמת אלרגיה פוטנציאלית למה שהוא כבר גזע מדהים. הם נקראו Nevas, Neva Masquerade, Color Point Siberians, CP או אפילו Lynx – כולם אותו דבר. חלק מהסובלים מאלרגיות טוענים שגם הם מסתדרים עם ה-Nevas, אבל מבחינתי זה לא שווה את הסיכון. תכיר אותם מיד לפי הצבע הלבן והסימנים בסגנון הסיאמי. סיבירים מסורתיים מגיעים בכל צבע טאבי והרבה מוצקים. קינמון, לילך ופאון הם הצבעים היחידים שאינם מותרים. הסיבה לכך היא ששוב הוא הופק באמצעות הצלבות החוצה. הם אינם צבעים מסורתיים טבעיים עבור סיבירים.

יש לי אנשים ששאלו אותי לגבי בדיקת Fel d1. זו לא דרך מצוינת לבחור את הסיבירי שלך. מתקן הבדיקה יגיד לך שיש להם מרווח שגיאה של 50% בבדיקות מושלמות. אחוז הכישלון הזה גדל למעשה עם שגיאות כלשהן באיסוף. זה הופך את הבדיקה לחסרת ערך. זה גם מאוד יקר. מגדלים מציעים את המספרים האלה יותר כדי לרצות את הציבור מאשר לכל ערך אמיתי. בדיקת פרווה היא גם חסרת תועלת שכן המגדל יכול היה לרחוץ את החתול במקום הראשון. רחצה עם החודש שלפני מבטל את הבדיקה. ייתכן שחתול אחר ליקק את החתול הנבדק שמעביר רוק עם Fel d1. אז איך זה מתנקז? ובכן, שום דבר אינו נטול אלרגיות. לאחרונה הם גילו שאנשים יכולים להיות אלרגיים לאוויר קר. אז להגיד ללא אלרגיה זה לשקר. עם זאת, כפי שאמרתי היפואלרגני פירושו נמוך יותר באלרגנים. כן, ייתכן שסיבירי יהיה היפואלרגני. אפילו סובל מאלרגיה כמוני יכול לחיות באושר עם חתול משלו. אתה צריך להיות מוכן לעשות את עבודת הרגליים כדי לחקור את החתול המועדף עליך, לשלם את האגרות הנדרשות עבור גידול חיית פלא כזו ולנקוט אמצעי זהירות לניקיון כדי שתוכל לחיות חיים מאושרים ארוכים עם חיית מחמד נפלאה שחיה לעתים קרובות. 20 השנים האחרונות. אם תמיד רצית חתול – זו המשאלה היקרה ביותר שלך והיית מוכן ואחראי, אז אני מציע לך לבדוק את הגזע. יכול להיות שזה בדיוק מה שתמיד רצית.Source by Rhonda King

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved