Hit enter after type your search item

חתולים סיאמיים – האם אתה באמת רוצה אחד?

/
/
/
176 Views

האם אתה מוכן ומסוגל לקבל בברכה את החתולים הסיאמיים בלבך ובביתך?

מאיפה כדאי להתחיל?

עם אישיות פלוס. חתולים סיאמיים יכולים להיות בעלי תחזוקה גבוהה, יותר מרוב חתולי הבית. אל תתנו לזה להרתיע אתכם, כי בכל הנוגע לגזעים טהורים, הם אינם תחזוקה גבוהה יותר. למעשה, הם הרבה פחות צרות מכמה מגזעים ארוכי שיער כמו החתול הפרסי, הדורש צחצוח וסירוק מדי יום.

מה זאת אומרת 'תחזוקה גבוהה'? שלא כמו החתול הפרסי, לחתולים סיאמיים יש מעיל קצר קרוב ולמרות שרבים אוהבים מברשת הם יכולים לדאוג למעילים שלהם. זה חל גם על הסיאמים ארוכי השיער, הנקראים באלינזים או ג'אוונים – יש להם מעיל משי ארוך יותר לניהול.

היכן שהם דורשים יותר תשומת לב הוא בתחום הנפשי והפסיכולוגי. ללא תשומת לב זו, הם יהפכו לאושרים, וחתול סיאמי אומלל מאיית צרות. דמיינו זאת: רהיטים וילונות גרוסים, סימון שטח ופגיעה עצמית על ידי שליפת פרווה משלהם, רק בתור התחלה.

איך זה משפיע על ההחלטה שלך לקנות את צרור החתלתולים הסיאמי המפתה, החמוד והשובב ביותר?

אם אתה מחוץ לבית במשך שעות על גבי שעות, תכנן יותר מסיאמי אחד או עשה מאמצים אמיתיים לארח את החתול שלך: זה אומר צעצועים מיוחדים, פינוקים שהוסתרו בבית או מקומות שינה מיוחדים ליד החלון.

כשאתם חוזרים הביתה, תכננו לבלות קצת זמן איכות ביחד. זה יאפשר לך להתחבר מחדש והחתול שלך ישכח את הזמן בנפרד.

אופציה נוספת היא באלינאית או ג'אוואנית, המשתייכות גם למשפחת החתולים הסיאמיים. כמה מגדלים אומרים שעם באלינזי או ג'אוואני אתה מקבל אופי של סיאמי, אבל בדרך כלל אופי קל יותר. אם אתה מתכנן להיות כל היום בעבודה, תוכל לשקול את הבאלינאית בעלת השיער הארוך יותר מהסיאמי הסטנדרטי.

קח קצת זמן לחשוב מה אתה רוצה מהחתול שלך.

אם הרעיון של חתול תמיד מסתובב, רוצה תשומת לב, ומתערבב בקול רם עם הקול הסיאמי הנוקב הזה, עולה לך על העצבים אפילו כשאתה קורא את זה, אז אולי זו באמת לא הבחירה הטובה ביותר עבורך.

האם יש לך חיי משפחה קדחתניים? האם באמת יש לך את הזמן, האנרגיה והנטייה לדאוג לצרכים הרגשיים של הסיאמי שלך? זכור, סיאמי בודד ומתעלם יהיה אנטי חברתי ויעלה על עצביך עוד יותר – וזה דבר אכזרי.

לבסוף כל החתולים עולים כסף, חשבונות הווטרינר, עלויות האוכל והפנסיון מסתכמים בקרוב. זה יהיה כל כך עצוב בסופו של דבר שתצטרך למסור את החתול שלך מכיוון שאתה לא יכול להרשות לעצמך לשמור אותו. אם העבודה שלך לוקחת אותך כל הזמן שיש סיאמי זה כנראה לא רעיון טוב. קח קצת זמן לחשוב על זה לפני שאתה קונה את החתול הסיאמי שלך!

אם אתה עדיין חושב שאתה יכול לדאוג ולספק את החתולים המיוחדים והמדהימים ביותר, אז המשך לקרוא – כי חתולים סיאמיים שונים באמת.

רוב הבעלים מסכימים שחתולים סיאמיים הם מיוחדים. הם נראים אחרת, עם הכפות והפנים הכהות יותר והעיניים הכחולות. ויש להם קול כל כך ייחודי – גם מי שלא אוהב חתולים יכול לזהות סיאמי.

חתולים סיאמיים הם חכמים בממוצע יותר מרוב החתולים, אם כי אתה יכול לקבל יוצאי דופן.

אתה תהיה מוקסם מהתעלולים שלהם. בעוד שהם אלגנטיים במראה, הם יכולים לעתים קרובות להיות מגושמים למדי. הקפד להבריג את כל הקישוטים! מי יודע – הם עשויים לבחור להיות מגושמים רק כדי למשוך את תשומת ליבכם. הם מרגישים חמים יותר מאשר חתולים אחרים כאשר אתה מחבק אותם, והם אוהבים את החום. מיטות הרדיאטור פופולריות מאוד באקלים קר. ואם אתה יכול לספק להם את הבידור של ריצה בחוץ בטוח הם יאהבו אותך על זה.

חתולים סיאמיים אינם יכולים לראות כמו חתולים אחרים בלילה, אך שימו לב שהם לא יזיקו. גם לא כולם סיאמים רועשים, אם כי חלקם יכולים ליילל את הבית. וודא שיש לך שכנים נוחים שאינם תוהים מדוע אתה מענה את החתול שלך!

אם יש לך יותר מסיאמים אחד סביר להניח שתראה שבניגוד לגזעים העצמאים יותר הם יאהבו לישון בערימה גדולה יחד, עוד סיבה טובה לקיום יותר מאחד. מדי פעם, כמו כל חתול אחר, הם יתעלמו מבני זוגם לבית ולעולם לא ישנו קרוב זה לזה, אך זה נדיר.

עדיין מוקסם מחתולים סיאמיים? עדיין משוכנעים שזו ההתאמה המושלמת עבורך?

אלה חדשות טובות, כי סיאמי הוא באמת חבר מיוחד.

מילה של זהירות לפני שאתה קונה: זה אותו דבר לגבי כל הגזעים, עליך לבחור את החתלתול שלך בקפידה. כדי להימנע מכאב לב, בצע את המחקר שלך כראוי וקנה ממגדל בעל שם. אחרי הכל, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא חתלתול חולה או חלש.

עדיין לא דוחה? אז תתוגמל במערכת יחסים מיוחדת ונפלאה שהגזע הזה ידוע בצדק.Source by Anne Sterck

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved