Hit enter after type your search item

התנהגויות ייחודיות של כלבי בוקסר

/
/
/
33 Views

כלבי בוקסר הם גזע כלבים פופולרי ויש להם כמה התנהגויות ייחודיות משלהם. עם זאת, בוקסרים אינם מציגים הרבה בעיות כלבים הנפוצות בקרב גזעים אחרים של כלבים. ההתנהגויות הייחודיות הנפוצות שנמצאות בכלבי בוקסר הן:

 • נאמנות וביטחון עצמי- המתאגרף ידידותי ומאוד נאמן לבעליהם, מסתפק בלהיות איתם ולשכב לרגליהם. בעלי כלבי בוקסר מוקירים את המסירות שהגזע הזה מעניק להם. רובם נשבעים שלעולם לא יהיו בעלי גזע אחר של כלבים. הבוקסר הוא זן חזק ואצילי המשדר ביטחון עצמי.
 • חיבה -מגן ילדים טבעי- כלב הבוקסר מעריץ את רוב הילדים ובאופן טבעי יהפוך לחבר למשחק ולמגן של ילדים. מתאגרפים מגלים חיבה מסורה לבעליהם ולזרים שלהם כשהם מתרועעים ומוצגים כראוי.
 • ה-Wo Woo- ה-"woo woo" הוא קול שכלבי בוקסר נהוג לעשות בזמן משחק, שזו הזמנה לשחק איתם או שיש לך משהו שהם רוצים. זה די קומי באופיו. המתאגרף מכונה לעתים קרובות הליצן של גזע הכלבים.
 • The Wiggle Butt- ה-"Wiggle Butt" הוא התנודדות מוגזמת של הרבעים האחוריים שמפגינים כלבי בוקסר. זוהי מחווה מרגשת, שמחה לראות אותך כמו גם פיצוי בתקשורת בשפת הגוף כדי להראות מניעים ידידותיים לאחרים, כולל כלבים. מתאגרפים הם גזע מעוגן, עם הזנב המעוגן, התנהגות זו משמשת הגזמה יתרה של כישוף ידידותי בזנב כדי להודיע ​​לאחרים שהם לא מתכוונים להזיק.
 • אוו- זה בהחלט משהו שכל בעלי הבוקסר אמרו כשהבוקסר מוציא פלטוס (גז) באופן שקט וגם בקול רם בקרבתם. הבוקסר די אינטליגנטי ולעתים קרובות יתרחק מהריח הרע לפני שהבעלים יעשו זאת.
 • איגרוף- המתאגרף אוהב לשחק באמצעות כפותיו הקדמיות בתנועת איגרוף, נראה כמו לוחם מתאגרף בזירה.
 • פיות- ניתן לראות את כלב הבוקסר לעתים קרובות משחק בפה עם כלב אחר או בן אדם, תוך שהוא משמיע קול נאנק ייחודי ותנועת הטיית ראש מצד לצד עם פה פתוח לרווחה. זה לא סימן לתוקפנות. גורי בוקסר צעירים בני 3-4 שבועות יתחילו בהתנהגות זו עם בני זוג להמלטה. זוהי מחוות משחק טבעית של כלבי בוקסר.
 • חיבוק- המתאגרף אוהב לחבק (התרומם למעלה תוך הנחת כפות על הכתפיים) ויש ללמד אותו כבר בגיל צעיר לא לעשות זאת. במיוחד בבתים עם ילדים וקשישים.

אלו אינן התנהגויות נפוצות אצל כלבי בוקסר:

 • נביחות מוגזמות- נביחות היא דרך לתקשורת אצל כלבים ומתאגרפים לא מפצים זאת יתר על המידה. מתאגרפים בדרך כלל נובחים רק כדי להתריע על הגעת מבקרים חדשים, שומרים על הטריטוריה שלהם או במהלך משחק. הם לא נובחים מוגזמים כמו גזעי צעצוע או גזעי ציד/כלב. הם לא נובחים מסיבות לא ידועות.
 • תוקפנות- מתאגרפים אולי נראים מרושעים וקשוחים אבל הם לא כלבים תוקפניים. יש להם התנהגות שמירה מאוד נשלפת. הם יתריעו למבקרים ויכולים להגן על הטריטוריה שלהם אם יינתן איומים אמיתיים. אם תוקפנות מופיעה אצל בוקסר היא מתבטאת בדרך כלל מגידול רע (גנטי), מצבים רפואיים ויחס רע מבני אדם או כלבים אחרים. ניתן לראות תוקפנות בכל גזע של כלבים שאינו מעוקר או מסורס, אינו מתרועע כראוי או חושש ואינו בטוח מהמצב. מצבים מלחיצים וכואבים וכדי להגן על משאבים מוערכים הם גם דרכים נפוצות שבהן כלבים מראים תוקפנות.
 • פחד פוביות- מתאגרפים מסוימים עשויים להפגין פוביות פחד מאנשים, סופות רעמים ורעשים חזקים אם כי אינם נפוצים לגזע. פוביות יכולות להתבטא בגלל חוסר סוציאליזציה וטראומות בגיל צעיר כולל סיבות לא ידועות.
 • קפיצה על אנשים- זו לא התנהגות נפוצה עבור מתאגרפים אלא אם כן התרחש אימון לא נכון או מעודדים התנהגויות מרגשות, חיבוק זה לא אותו דבר אבל הוא גם לא רצוי לרוב האנשים.
 • בעיות אילוף- הבוקסר הוא כלב קל לאילוף עם המוטיבציה המתאימה. שיטות עקביות ואנושיות מועדפות.
 • חרדת פרידה- המתאגרף משגשג בסביבה חברתית עם משפחתו. חלק מהמתאגרפים עלולים להפגין חרדת פרידה אם משאירים אותם מרצונם ולהשתעמם. התנהגויות כמו לעיסה, חפירה, הרס רכוש, לכלוך הבית, יבבות ונביחות מוגזמות ללא סיבה נראית לעין לבעליהם הן סימנים נפוצים של חרדת פרידה. מתאגרפים לא יראו סימנים של התנהגויות אלו אם יתעמלו בצורה מספקת, יתאמנו ויענו על צרכיהם החברתיים.
 • ליקוק אובססיבי- רוב המתאגרפים אינם מלחקים כשלעצמם, אבל מדי פעם תמצא אחד שכן, מנסה להראות את הצד הכנוע שלהם לבעליהם ולחבריהם. לעתים קרובות התנהגות זו מתרחשת בגלל חוסר הוודאות של המתאגרפים במצב נתון או יחס קשה מדי מצד הבעלים. הם עשויים ללקק במאמץ להביא מזון או מים.
 • הטלת שתן כנועה- זו התנהגות יוצאת דופן עבור מתאגרף לגלות שתן כנועה, כלומר הטלת שתן כאשר מתקרבים אליו או מתרגשים. אלו המראים סימנים לבעיות במתן שתן כנועות צריכים להיבדק על ידי וטרינר כדי לשלול מצבים רפואיים. בעיית התנהגות כלב זו היא לעתים קרובות סימן לבעיה רפואית בסיסית, התרגשות מוגזמת ו/או טראומה.

ההתנהגויות הנפוצות של כלב הבוקסר הופכות אותם לכלב באמת לכל עונות השנה ואהובים ברחבי העולם על ידי אלפי, אולי מיליוני בני אדם. אם יש לך מתאגרף המפגין כל אחת מההתנהגויות של בעיות כלבים שאינן נפוצות בקרב גזע זה, אנא צור קשר עם מאלף, התנהגותי, יועץ התנהגות כלבים ו/או לווטרינר לקבלת עזרה.Source by Angela Donald

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.emptywrapper.com All Rights Reserved