Hit enter after type your search item

בין טירון למומחה, אלה שני הזוחלים הטובים ביותר למכירה

/
/
/
182 Views

אז גלשתם בזוחלים למכירה כבר זמן מה והחלטתם לעשות את הצעד שלכם. אני חייב להודות שהלוואי שיותר אנשים ראו בזוחלים יותר מאשר מיני דינוזאורים קשקשים. לזוחלים יש הרבה מה להציע לבעליהם וכשאני חושב על סוגי הזוחלים השונים למכירה (יש מיליונים!) אני יכול לומר בביטחון שיש שני סוגים ספציפיים של זוחלים שפשוט אי אפשר לטעות איתם. צבים ולטאות הם חיות מחמד זוחלים נפוצות מסיבה טובה; הם זוחלים מרגשים, חכמים וסקרנים במיוחד, ומשתנים במזג ובגזעים. עם כל כך הרבה מגוון ארוז בשתי קבוצות הזוחלים האלה, אתה בטוח תמצא אחת שמתאימה לרמת החוויה שלך ומאתגרת אותך.

למה כדאי לך לקנות צב למכירה

מלבד היותם זוחלים ידידותיים וחמודים, צבים הם חכמים להפליא ויוצרים בני זוג נהדרים. בעלי צבים רבים מבחינים כי הצב שלהם יחפש אותם ויישאר לצידם ללא הרף. הם נהנים מאינטראקציה אנושית ויכולים להסתדר עם צבים אחרים באותה מידה. מבחינת רמת האינטליגנציה שלהם, מדען בשם אנה וילקינסון הכניס עכברוש וצב למבוך בשנת 2006. היא הניחה להם לנווט באותו מבוך כדי למצוא מזון וראתה שהצב היה טוב יותר בניווט במבוך. הוא לא חזר לבקר באותם אזורים וכאשר ציוני הדרך של המבוך הוסרו לסיבוב השני, הוא עדיין הצליח למצוא את אותם אזורים בהם מצא מזון בסיבוב הקודם. החולדה, למרבה הצער, לא הייתה אסטרטגית. אם אתה מוכן להתחייב לשמור על צב במשך כמה עשורים ותוכל לשכן אותם בנוחות, אז כמעט כל צב למכירה יהיה בחירה מצוינת עבורך.

דברים מרכזיים בנוגע לצבים:

  • הם אינם זקוקים לגוף מים, כפי שהיה צב.

  • הקליפות שלהם רגישות למגע.

  • הם אוהבים להתחפר ולהתחבא.

  • הם דורשים יותר מקום.

  • הם יכולים לחיות שנים רבות.

צבי המחמד הנפוצים ביותר למכירה: הסולקטה. ידוע גם בשם הצב המדורבן האפריקאי, הוא הצב השלישי בגודלו בעולם! רגליים ונמרים אדומים הם גם צבי חיות פופולריים מאוד למכירה.

לטאות למכירה מגיעות במגוון סוגים

זה נכון! דרקונים מזוקנים, זיקיות, איגואנות, וקליפות הם רק כמה סוגים זמינים של לטאות למכירה. לכן, בחיפוש שלכם תרצו לצמצם את בחירתכם לסוג אחד של לטאה שנראית לכם מעניינת. לפני הרכישה, ודא שאתה מבין היטב את הצרכים של הלטאה המסוימת הזו. העדפותיהם מגוונות לא פחות מהגזעים עצמם, כך שתרצה לתקן אותה. למרות שרוב הלטאות מעדיפות לטפס והסתגלו לחיים בעצים, ניתן למצוא כמה שהסתגלו לנבירה, בעוד שחלקן חיות את חייהן הן ביבשה והן במים (חצי מימית). לדעת מה הם צריכים יעזור לך להבין איך הארון שלהם צריך להיראות. לטאות מהנות לטפל וקלות יחסית עם הבעלים שלהן. הם פעילים בעיקר במהלך היום וזקוקים לחום רב כדי להישאר פעילים, אם כי סביר להניח שהם יבלו את היום בשמש ותחכו לאוכל.

דברים מרכזיים לגבי לטאות:

  • לטאות עוזרות לשלוט באוכלוסיית החרקים.

  • יש כמה לטאות שאוכלות צמחים.

  • חלק מהלטאות מולידות חיים צעירים.

  • אין שטח מיוחד ללטאות.

  • מפלצת הגילה ולטאת החרוזים הם שני סוגי הלטאות הרעילות היחידות.

לטאות המחמד הנפוצות ביותר למכירה: הדרקון המזוקן. הדרקון המזוקן עצמו ניתן למצוא במגוון מורפים ושילובי מורפים. איגואנות ושממיות הן גם לטאות חיות פופולריות מאוד למכירה.

קנה את הזוחלים האהובים עליך למכירה באינטרנט

לרכישת זוחלים למכירה באינטרנט מספר יתרונות. אם חיפשתם לטאות אקזוטיות למכירה אך לא מצאתם בחנות חיות מקומית, תוכלו למצוא מפיצים ברשת בחיפוש פשוט. הקפד לבצע את המחקר שלך ובחר מתוך מוכר מאומת, רצוי עם רקורד טוב של שביעות רצון לקוחות וביקורות מוצקות.Source by Amir Soleymani

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.emptywrapper.com All Rights Reserved